אנו שואפים ל מצויינות. חדשנות. מקצועיות.

אנו ב "קבוצת צוקים" - חברת ניהול מהמובילות בארץ, נמצאים בגידול מתמיד ובכל שנה מצטרפים אלינו אלפי לקוחות חדשים. חברתנו בפריסה ארצית ומספקת מגוון פתרונות לייעוץ, ניהול ותחזוקת מגדלים ושטחי מסחר.


חברת ניהול ועד בית 

אם אתם גרים בבית משותף, אתם וודאי מכירים את הרגעים בהם אתם מבינים כי מדובר בעבודה רבה סביב הבית,  בייחוד כאשר מגיע הרגע בו אתם נדרשים לעסוק בניהול ועד הבית ולגבות כספים מהדיירים. לעיתים מדובר בתפקיד הכולל משימות רבות ואף מהווה מקור לסכסוכים ולכן חשוב ביותר לפנות אל חברת ניהול ועד בית. 
 

מהו חברת ניהול ועד הבית

ניהול ועד בית הכוונה היא לניהול שטח ציבורי של הבניין. כעת נפרט בפניכם מה כוללת העבודה של ניהול הועד:

אחראיות על שטחים ציבוריים:  ועד הבית אחראי על ניקיון השטחים הציבוריים בבניין כמו למשל חדר המדרגות, המעלית, המקלט והגינה. 

עבודה משותפת עם חברת אחזקה: חברת ניהול ועד בית עובדת בכפוף לחברת אחזקה וחברת ניקיון על מנת להבטיח את שמירת הבניין. עבודה בשיתוף עם חברת אחזקה מהווה שמירה כוללת על התחזוקה של הבניין ואפשרות ליהנות מאורח חיים ברמה גבוהה. 

התוצאה היא בניין מטופח: התוצאה היא בניין מטופח ונקי למגורים אשר ניתן לגור בו בלי צורך לשבור את הראש לגבי אחריות בנוגע לשטח הבניין אלא להשאיר את העבודה לידי מקצוענים בתחום אשר להם ניסיון רב.

חברת ניהול ועד בית

סוגרים חוזה עם החברה - מה צריך לדעת 

בעת סגירה עם חברת ניהול ועד בית ישנם מספר דברים חשובים אשר יש להביא בחשבון על מנת להתנהל בצורה נכונה וטובה. מכאן, חשוב ביותר להחליט על תקופה מסויימת של חתימה עם החברה. ההמלצה היא לחתום לתקופה של שנה במהלכה תהיה לכם האפשרות לבחון את ההיצע והפעילות של החברה ובמידה ולא תהיו מרוצים, תוכלו להפסיק את ההתקשרות עם  החברה. 

כאשר  החלטתם לסגור עם חברה לתקופה ארוכה יותר, כדאי להיערך בהתאם ולבחון את ההמלצות מטעם הלקוחות הקודמים, זאת במטרה להבטיח כי בחרתם את החברה המקצועית ביותר.

תמחור דמי ניהול 

באשר לתמחור השירות, חברת ניהול ועד בית עשויה לגבות את הכסף במספר דרכים- 

תשלום כל חודש: כל דירה בבניין יכולה לשלם מחיר מסוים בכל חודש עבור  ניהול ואת יתר ההוצאות לשלם בנפרד. 

תשלום כללי: אפשרות נוספת היא תשלום כללי וגלובלי עבור תחזוקה שוטפת. 

קבוצת צוקים ניהול ואחזקת מבנים - חברת ניהול ועד הבית שלכם

קבוצת צוקים הינה הבחירה הטובה ביותר שלכם. חברת ניהול ועד בית אשר זוכה להמלצות רבות מצד הלקוחות אודות לשירות אדיב, מקצועי וסבלני. הצוות שלנו ערוך ומוכן לנהל את ועד הבית עבורכם ולענות לכם על כל שאלה.

אם אתם רוצים למסור את המפתחות ולעבור לחיות חיים טובים ושקטים יותר בלי כאב ראש של ועד הבית, אנו מזמינים אתכם לבחור בנו. החברה שלנו מחזיקה בידע וניסיון רב בתחום. כאשר אתם בוחרים בשירות שלנו, אתם יכולים להיות רגועים ולדעת כי אנו נבצע את העבודה בצורה המקצועית והטובה ביותר.