אנו שואפים ל מצויינות. חדשנות. מקצועיות.

אנו ב "קבוצת צוקים" - חברת ניהול מהמובילות בארץ, נמצאים בגידול מתמיד ובכל שנה מצטרפים אלינו אלפי לקוחות חדשים. חברתנו בפריסה ארצית ומספקת מגוון פתרונות לייעוץ, ניהול ותחזוקת מגדלים ושטחי מסחר.


חברות ניהול נכסים 

חברות ניהול נכסים עומדות לצידכם במסגרת ניהול הנכס במקרים שונים ומגוונים החל מהתמודדות משפטית מול סרבני תשלום ועד החלפת אחריות למערכות שונות בנכסים וכמובן מעקב תשלומים שוטף בימי השגרה. 

נדמה כי בניינים רבים כבר מצאו את הנוסחה המתאימה ביותר לניהול הנכסים הכוללת העסקה של חברת ניהול נכסים אשר מאפשרת לדיירים בבניין לא לעסוק במטלות השוטפות וכך ליהנות מאיכות חיים גבוהה. 

מה מיוחד בשירות של חברות ניהול נכסים 

שירות הניתן על ידי חברות ניהול נכסים כולל יתרונות רבים אשר נפרט כעת:

איתור שוכרים: אין זה פשוט לאתר שוכרים וחברות ניהול מקצועיות יודעות לאתר את השוכרים הטובים ביותר ולשכנע אותם כי הנכס מצוי באחריות שלהם. 

ערבויות: חברות ניהול נכסים בוחנות היטב את השוכרים לפני הכניסה לדירה וכן הכניסה לדירה כוללת חתימה על ערבות הנועדה לדאוג לאבטחת הנכס. 

עריכה של חוזה שכירות: במסגרת ההתקשרות, יש לדאוג לחתימה על הסכם חוזה שכירות הכולל פירוט של הסעיפים החשובים ונערך על ידי עורך דין. 

חברות ניהול נכסים

מעניקים מענה: חברות מסוג זה מעניקות מענה לצרכים של הדיירים ומהווים אנשי קשר בכל הקשור לטיפול בבעיות שונות העשויות להיות בבניין. החברות יוצרות קשר עם אנשי מקצוע כמו חשמלאים או אינסטלטורים ודואגים לקבל הצעת מחיר במטרה לבחור את בעלי המקצוע הטובים ביותר לתיקון הבעיות. 

גביית דמי שכירות: יתרה מכך, החברות דואגות לגבות את דמי השכירות ובעלי הדירה אינו צריך לעשות זאת. 

יתרונות של חברות ניהול נכסים 

ההחלטה לשכור את השירות של חברות ניהול נכסים מאפשרת לדיירים ליהנות מיתרונות רבים אשר יאפשרו לכם לישון בראש שקט בידיעה כי אנשי המקצוע הטובים ביותר מטפלים בנכס שלכם. 

זמן פנוי: כאשר אתם שוכרים את השירות של חברות הניהול אתם נהנים מזמן פנוי ולא שוברים את הראש בגביית שכר דירה או התעסקות עם בעיות שונות בבניין, אלא יש לכם זמן פנוי לעצמכם.

עלייה בערך של הדירה: כאשר אתם בוחרים חברת ניהול נכסים מקצועית ובעלת רזומה עשיר, אתם יכולים להיות בטוחים כי תהיה עלייה בערכה של הדירה. 

ייעוץ מקצועי של המומחים הטובים ביותר: חברת ניהול נכסים תעניק שירותי ייעוץ מטעם המומחים הטובים ביותר. לכל בעיה, החברה תשמח להעניק ייעוץ מקיף המבוסס על ניסיון העבר. 

ניהול הנכס שלכם בסבלנות רבה

במידה ואתם זקוקים לשירות של ניהול נכס ברמה גבוהה, הרי הגעתם למקום הנכון. קבוצת צוקים ניהול ואחזקת מבנים הינה חברה המתמחה בניהול ואחזקה שוטפת של נכסים בצורה מקצועית. אנשי המקצוע שלנו יקפידו להיות אתכם בקשר לאורך כל הדרך ולדאוג לניהול שוטף ברמה איכותית וכך לאפשר לכם ליהנות מאיכות חיים ברמה גבוהה ולהימנע ממצב של עוגמת נפש. הצוות שלנו זמין עבורכם לכל שאלה ואנו מתחייבים להעניק לכם את השירות המקיף ביותר. 

עוד מאמרים באתר:

חברות ניהול בניינים 

חברת ניהול ועד בית