אנו שואפים ל מצויינות. חדשנות. מקצועיות.

אנו ב "קבוצת צוקים" - חברת ניהול מהמובילות בארץ, נמצאים בגידול מתמיד ובכל שנה מצטרפים אלינו אלפי לקוחות חדשים. חברתנו בפריסה ארצית ומספקת מגוון פתרונות לייעוץ, ניהול ותחזוקת מגדלים ושטחי מסחר.


חברת אחזקה וניהול בניין 

אורח החיים המודרני הוביל לכך כי רבים מבעלי הדירות בבניין נעזרים בשירות של חברת אחזקה וניהול בניין- מדובר בחברה אשר מציעה שירותי ניהול ואחזקה תמורת תשלום וכך הדיירים אינם מחוייבים להיות אחראים על הנעשה בבניין אלא למסור את המפתחות לידי חברה מקצועית. השירותים  ניהול או אחזקה כוללים בתוכם משימות שונות המבוצעות על ידי החברה. בכתבה הבאה נחדד את ההבדלים בין השירותים השונים הניתנים על ידי חברה. 

חברת ניהול או חברת אחזקה

שוכרים את שירותיה של חברת אחזקה וניהול בבניין? חברת ניהול ואחזקה מציעה את שני השירותים הכוללים הן אחזקה והן ניהול המבנה. מה כולל השירות של חברות המציעות הן ניהול והן אחזקה?

טיפול בבניין במקום ועד הבית:  בשנים האחרונות ניתן לראות את השינוי החל בבניינים משותפים. לא ועד דיירים אשר אחראים על ועד הבית ודואגים במסגרת כך למגוון שירותים כמו למשל גינון או הדברה אלא חברה מקצועית הכוללת שורה של מומחים המעסיקים אנשי מקצוע שונים לצורך עבודת גינון או עבודת הדברה.

גבייה: חברה המציעה שירותי ניהול תדאג להעסיק עובדים האחראים על גבייה מכלל הדיירים לטובת טיפול בבניין. הימים בהם הדיירים בועד הבית נאלצו לדפוק על הדלתות לטובת גביית כסף לטיפול בבעיות בבניין הסתיימו- היום מוסרים את המפתחות לידי מומחים ונהנים משירות איכותי.    

חברת אחזקה וניהול בניין

למה לשכור את השירות של חברת אחזקה וניהול בניין

בעת המגורים בבניין משותף עבודת אחזקה וניהול נחשבת לחלק בלתי נפרד מהבניין. דיירים רבים מגלים חוסר עניין במוסד הקרוי ועד בית ומחליטים למסור הטיפול לידי חברה מקצועית בתחום אשר דואגת לטפל הן בנושא אחזקה והן ניהול הבניין . מדוע כדאי לשכור את השירותים של החברה?

חוסכים לכם כאב ראש: אין לכם כוח להתרוצץ בין הדיירים על מנת לאסוף כסף לוועד בית? מוזמנים לומר שלום לשיטה הישנה ולהתחיל ליהנות מחווית מגורים מתקדמת הכוללת שורה של אנשי מקצוע אשר דואגים לטיפול בבניין. 
 
אחזקה מבוצעת בזמן: במידה ויש צורך לטפל בגינה, אין כבר צורך לקרוא לגנן על החשבון שלכם, אלא ניתן להיעזר בשירות מקצועי של חברת אחזקה אשר מחזיקה בשורה של אנשי מקצוע ובין היתר אנשים מומחים בגינון.

המומחים באחזקה וניהול בניין - צוקים ניהול מבנים 

צוות המומחים שלנו מזמין אתכם ליהנות מחווית מגורים משודרגת ואיכותית. לא עוד רדיפה אחר הדיירים לטובת גביית כספים עבור ועד הבית. כאשר המומחים שלנו באחזקה וניהול נכנסים לתמונה, אתם יכולים להיות בטוחים כי תהנו משירות איכותי בראש שקט ללא כל דאגות

רוצים ליהנות מחווית מגורים שקטה ונעימה בבניין שלכם- מוזמנים להצטרף לשורת לקוחות מרוצים שבחרו לשדרג את החיים שלהם באמצעותנו.  שירות מקצועי ואוזן קשבת לכל הבעיות שלהם ומתן תשובות מקצועיות והכל במטרה לאפשר לכם מגורים נעימים בבניין.