אנו שואפים ל מצויינות. חדשנות. מקצועיות.

אנו ב "קבוצת צוקים" - חברת ניהול מהמובילות בארץ, נמצאים בגידול מתמיד ובכל שנה מצטרפים אלינו אלפי לקוחות חדשים. חברתנו בפריסה ארצית ומספקת מגוון פתרונות לייעוץ, ניהול ותחזוקת מגדלים ושטחי מסחר.


חברת ניהול בתים משותפים

חברת ניהול בתים משותפים מאפשרת לדיירים המתגוררים בנכס ליהנות משקט נפשי ולדעת כי יש אנשי מקצוע אשר עוסקים בהיבטים של ניהול ואחזקה ומאפשרים לדיירים ליהנות משגרת חיים הכוללת בטחון. 

מדובר בשירות אשר ניתן בבתים משותפים רבים ועל מנת לבחור את החברה המקצועית והמנוסה ביותר חשוב לבחון את המאפיינים של השירות. 
 

קווים לדמותה של חברת ניהול בתים משותפים

אחריות על המרחב הציבורי: חברה אשר אחראית על ניהול בתים משותפים תהיה אחראית על כל המתרחש במרחב הציבורי. האחריות על המרחב הציבורי משמעותה טיפול בכל הדברים החשובים והמהותיים כמו למשל אחריות על הגינון או נושא ההדברה בבניין המשותף. 

טיפול מול הרשויות: גם בהתנהלות מול הרשויות ניתן לרכז את הסמכויות בידי חברת ניהול מקצועית אשר תהיה אחראית על היבטים שונים לרבות מיסוי או היבטים משפטיים. המטרה להיא לרכז כמה שיותר סמכויות על מנת למנוע מהדיירים לעסוק בכך. 

חברת ניהול בתים משותפים

ניהול מרוכז עם ועד הבית

בבתים משותפים ישנה האופציה לבצע ניהול משותף עם ועד הבית. חברת הניהול תהיה אחראית על ניהול המרחב הציבורי ולמעשה תחליף את ועד הבית ומנגד, החברה תתנהל בצורה ישירה מול הדיירים. אין ספק כי  מדובר בפתרון אידיאלי למדי המאפשר לחברה לדעת מה מתרחש בכל רגע נתון בבניינים המשותפים ולעמוד לרשות הדיירים במקרה של בעיה או תקלה. 
 

איתור חברה לניהול בתים משותפים 

כיום ישנן מספר רב של חברות ועולה השאלה כיצד ניתן למצוא חברת ניהול בתים משותפים אשר תענה על כל הפרמטרים ותבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. בתשובה לשאלה ניתן למנות מספר פרמטרים אשר יסייעו בבחירה:

איסוף המלצות על ידי לקוחות קודמים: דרך אחת היא לאסוף המלצות על ידי לקוחות קודמים. איסוף המלצות על ידי לקוחות קודמים תאפשר לכם לדעת מי החברה ומי האנשים העומדים מאחוריה. ההמלצה היא לא להתבייש אלא לשאול את הלקוחות הקודמים אשר שכרו את השירותים של החברה כמה שיותר שאלות במטרה שתהיה לכם האפשרות לאסוף כמה שיותר מידע.

תיאום פגישת היכרות: כמו במקרים אחרים בחיים בהם אנו מעוניינים להתרשם מבעלי מקצוע, גם כאן חשוב ביותר לתאם פגישת היכרות על מנת שתהיה אפשרות לבחון את ההיבטים והרצונות של שני הצדדים. באמצעות פגישת היכרות ניתן להתוודע יותר לפעילות של החברה. 
 
האם יש כימיה: עוד דבר נוסף, חשוב לבדוק האם יש כימיה בינכם ובין האנשים בחברה. אחרי הכל, הם יהיו האנשים אליהם תפנו כאשר תהיה בעיה בבניין ולכן חשוב ביותר להרגיש עימם בנוח ולדעת שיש לכם כתובת לכל שאלה. 

צוקים אחזקה וניהול מבנים כאן בשבילכם

חברת צוקים אחזקות היא הבחירה  הנכונה והמתאימה ביותר עבורכם. צוות החברה הינו צוות מקצועי אשר מתאים את עצמו לצרכים של הלקוחות במטרה לאפשר להם להרגיש בנוח ולדעת שיש מי שמטפל להם בכל הנושאים הקשורים לאחזקה של הבניין.

שירותים נוספים באתר :

חברת אחזקה וניהול בניין

יעוץ תחזוקה

י