אנו שואפים ל מצויינות. חדשנות. מקצועיות.

אנו ב "קבוצת צוקים" - חברת ניהול מהמובילות בארץ, נמצאים בגידול מתמיד ובכל שנה מצטרפים אלינו אלפי לקוחות חדשים. חברתנו בפריסה ארצית ומספקת מגוון פתרונות לייעוץ, ניהול ותחזוקת מגדלים ושטחי מסחר.


החלפת חברת ניהול

במקרים מסוימים נרגיש כי חברת הניהול שבשירותיה בחרנו להיעזר לא נותנת לנו את מה שציפינו לו, במקרים רבים ניתקל בחברות ניהול שהבטיחו לקיים את הבטחתם, לקחת את פרויקט הניהול על עצמם ובסופו של דבר אנחנו מוצאים אותם חסרי רלוונטיות עבורנו.
החלפת חברת ניהול צריכה להגיע מתוך מקום של הבנה – חברת הניהול/אמצעי הניהול הקיימים אינם מספקים את הצורך הנדרש לבעל/י הנכס.

לפני שנתחיל לחפש אחר גיוס חברת ניהול חדשה, נתחיל לשאול את עצמנו מס' שאלות.

אילו שאלות חשוב לשאול בעת שיחת ייעוץ עם חברת ניהול

בעת שיחה עם חברת ניהול המציעה לנו את שירותיה חשוב שנזכור תמיד - אנחנו רוצים לקבל את כל המידע, זוהי הזכות שלנו לעשות זאת.
החלפת חברת ניהול מצביעה בדר"כ על לקויות ביצוע של החברה הקיימת, לכן נבחר לשאול את כל השאלות שיש לנו, מהפשוטות ביותר ועד המסובכות/מורכבות ביותר. תזכרו תמיד, אתם מקבלי השירות בסופו של יום, אתם זכאים לכך.

איך חברת הניהול החדשה מתמחרת את העבודה?

לפני שנבחר בהחלפת חברת ניהול, נבדוק כיצד החברה מתמחרת את שירותיה.
חשוב שנוודא תמחור מדויק לשירותים אותם היא מציעה, להסיק מסקנות מבחינה כלכלית ולבדוק שהתמחור הוגן וראוי.
גם בשלב זה – נשאל את כל השאלות היושבות בראשנו בנוגע לענייני התמחור של חברת הניהול החדשה איתה יצרנו קשר.
תמחור הוא אחד מהשלבים הקריטיים ביותר בבחירת השכרת שירותי חברת ניהול, יש להתייחס אליו ברצינות ובחישוביות נכונה.

לקוחות שקיבלו את שירות חברת הניהול

לפני שנבחר לגשת להליך החלפת חברת ניהול, חשוב מאוד שנוודא עם אילו לקוחות עבדה החברה בעבר, כך גם נוכל לקבל המלצות וחוות דעת מלקוחות שחוו את חויית הניהול ע"י החברה בעבר.
זוהי אחת הדרכים החשובות ביותר שנבחר ללכת בהן, תמיד נבקש לשמוע את דעותיהם של שאר הלקוחות הקיימים בחברת הניהול/לקוחות שעבדו איתה בעבר ויכולים לספק לנו מידע אודותיה, כמה שיותר מידע יותר טוב.
תזכרו, אין ממליץ טוב יותר ממקבל השירות עצמו.

החלפת חברת ניהול – תהליך מסובך?

התהליך אינו מסובך כפי שהוא נשמע, לרוב הדברים מסתכמים בחוזים סטנדרטיים המקובלים על שני הצדדים והתחייבויות כאלו ואחרות מצד חברת הניהול.
אם זאת, כפי שכבר הבנו יש עלינו לעשות לא מעט בדיקות לפני שנגיע להחלטה כזו או אחרת, יש לשים לב שבדקנו את כל המידע שיכלנו לקבל מחברת הניהול.

החלפת חברת ניהול תגיע מתוך רצון לשפר את המצב הקיים, לא מדובר בפרוצדורה מסובכת למדי, אך יש לתת לה את השיקולים הנבונים והמדויקים ביותר עבורנו.
לאחר שביררנו את כל הפרטים המדויקים לגבי חברת הניהול החדשה שאת שירותיה אנו מעוניינים לקחת, נוודא אם קיימים פרטים שחסרים לנו ונאחל לשני הצדדים דרך צלחה יחד.