אנו שואפים ל מצויינות. חדשנות. מקצועיות.

אנו ב "קבוצת צוקים" - חברת ניהול מהמובילות בארץ, נמצאים בגידול מתמיד ובכל שנה מצטרפים אלינו אלפי לקוחות חדשים. חברתנו בפריסה ארצית ומספקת מגוון פתרונות לייעוץ, ניהול ותחזוקת מגדלים ושטחי מסחר.


חברות ניהול בניינים 

בחירה של חברות  המעניקות שירות של ניהול בניינים נחשבת לאחת המשימות המורכבות ביותר בשל מורכבות התחום - ניהול בניינים משקף את הצרכים של הבניינים ולכן מדובר על מחירים שונים ולכן יש לבחור את החברות בהתאם לפרמטרים שונים אשר נפרט בהמשך. 

חברות ניהול בניינים  איך מתחילים

אם אתם מעוניינים לקבוע פגישה עם חברות ניהול בניינים, הרי יש לדעת כי מדובר בהליך ארוך הכולל מספר שלבים:

פגישה בין הנציגים של החברה ובין הדיירים: תתקיים פגישה בין הדיירים ובין הנציגים של החברה. במסגרת הפגישה יש למלא דוח מפורט הכולל את מצב התחזוקה של הבניין וכן יש למלא את היסטוריית האחזקה.

דרישות: הנציגים של הבניין נדרשים במהלך הפגישה להביע את הדרישות שלהם מאופן הניהול וכן להקפיד על דיווח הליקויים אשר יש לטפל בהם בצורה טובה. 

קביעת תוכנית עבודה: תוך התבססות על הנקודות הנ"ל, ניתן לקבוע תוכנית עבודה אשר תכלול את כל הצרכים של הדיירים אשר תכלול את שלל הפעולות אשר יש לבצע בבניין. 

חברות ניהול בניינים

חברות ניהול בניינים - איך תבחרו את החברה הטובה ביותר

חיבור לטכנולוגיה: בשנים האחרונות חברות ניהול בניינים עברו לעשות שימוש בטכנולוגיה על מנת להיות עם היד על הדופק ולהתעדכן במה שמתרחש בבניין, בין אם מדובר בפיצוץ בצנרת או בכל בעיה אחרת החברות תהיינה מחוברות לצרכים של הדיירים בכל השעות. 

שירות מודולרי: היום חברות ניהול רבות מספקות שירות מודולרי והמשמעות היא בחירת שירותים שונים בהתאם לצרכים שלכם מתוך סל השירותים המוצע על ידי החברות. 

בדיקה תקופתית: בחירת חברות ניהול בניינים תעשה על ידי בחינת הבדיקה התקופתית למערכות השונות בבניין. כך לדוגמא חברה מסוימת בוחנת את מערכות החשמל בבניין ואילו חברה אחת תבחן את הפילטרים של מערכות מיזוג האוויר על מנת לבחון את התקינות של המערכות בבניין. 

מיקום של החברה: ההמלצה היא לבחור חברה לניהול בניינים אשר ממוקמת קרוב אליכם בשל האפשרות להגיע לחברה בכל זמן נתון. 

הגינות: בעת הבחירה להעביר את הניהול לחברה מסוימת, חשוב לדעת כי אתם מפקידים בידי החברה את העתיד של הבניין ולכן כדאי לכם לשכור את השירות של חברה אשר בוחרת לעדכן אתכם בכל הנעשה בבניין. 
 
מחיר: השאלה המרכזית בבחירת חברת ניהול בניינים היא שאלת המחיר. ישנן חברות הלקוחות מחיר גבוה בהשוואה לחברות אחרות והתשובה היא כי מדובר בעבודה עם בעלי מקצוע שונים ולכן המחיר אינו זהה. 

 
קבוצת צוקים ניהול ואחזקת מבנים - עונים על כל הדרישות 

במידה ואתם מחפשים חברת ניהול בניינים אשר עונה על הדרישות אשר פורסמו מעלה, הרי חברת צוקים אחזקות היא החברה המתאימה ביותר. לחברתנו ניסיון רב שנים בתחום והצלחות רבות בניהול בניינים. חברתנו עובדת בשקיפות מלאה תוך הקפדה לעדכן את הדיירים בכל הפרטים על מנת לאפשר להם ליהנות מאיכות חיים ברמה גבוהה.